Rewelacyjne na tradycyjne schabowe, jak i na wiele innych dań mięso wieprzowe, w tym m.in. skóry, ogony, karkówki, szynki i wiele innych, które dostępne są w ofercie firmy Dobre Mięcho, to najwyższej jakości produkty. Starannie dobieramy dostawców, wybierając wyłącznie renomowanych hodowców i rzeźnie z Polski, w tym najbliższych okolic Warszawy. Dzięki temu szarpana wieprzowina, schab, ozory, a nawet całe półtusze spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

W naszym sklepie można zamówić praktycznie wszystkie wyroby mięsne – począwszy od m.in. szynki, boczku i łopatki, przez kości, nogi i golonki aż po podroby, w tym wątrobę. Mamy więc wszystkie składniki, jakie są niezbędne do przygotowania najróżniejszych potraw.

Niezależnie, czy interesuje Cię cała półtusza wieprzowa, skóra, ogona czy schaby (z kością i bez niej) lub szukasz szarpanej wieprzowiny bądź ozorów – łatwo zamówisz ją w naszej firmie. Zachęcamy do zakupów – w razie wątpliwości pozostajemy do dyspozycji klientów. Dostarczamy zamówienia zarówno do osób indywidualnych, jak i przedsiębiorstw, w tym restauracji i sklepów.