Dostępna w naszej ofercie wołowina to mięso najwyższego gatunku, które sprzedajemy w atrakcyjnej cenie. Wśród produktów są zarówno całe zestawy różnych części tusz, jak i poszczególne partie, w tym m.in. wołowe:
• policzki,
• serca,
• ligawy,
• mostki,
a także szpondry, kości i wiele innych, w tym łoje. Proponujemy też wyroby z wołowiny np. burgery, pastrami i polędwice sezonowane. Stanowią one doskonały wybór dla smakoszy oraz np. restauracji czy sklepów garmażeryjnych.

Sięgamy wyłącznie po produkty pochodzące od sprawdzonych dostawców. Gwarantujemy więc, że ligawa wołowa, poliki, flaki i pozostałe podroby czy partie mięsne są absolutnie najwyższej jakości. To z kolei wiąże się z pewnością najlepszego smaku. Dbamy jednocześnie o błyskawiczne terminy realizacji zamówień, aby docierały one do klientów świeże i gotowe do dalszej obróbki lub przechowywania.
Jeśli chcesz współpracować ze sprawdzonym dostawcą – zachęcamy do kontaktu. Zapewniamy, że zarówno np. łój, jak i mostek wołowy, które oferujemy w przystępnej cenie, spełnią wszelkie oczekiwania.